pátek 28. června 2013

BA Gold Member

Mno, nakonec to ani netrvalo tak dlouho a tadá, je to tu. Zlatá kartička dorazila, přístup do obyč salónků se mi natáhl na dva roky a já se můžu konečně uklidnit a tiše čekat na slevu na Havaj. Pak honba bodů začne znova, hohoho.


Mezitím si budu užívat aktuálně mírně narušeného pohostinství ve oneworld First lounge pro (j)elitu (vtipný překlad zde) a koumat, jak se dostat do salónků Star Alliance. Šance tu jsou, tak držte palce. To by mi dost ulehčilo služební cesty a 3 hodiny v Bruselu by mě pak děsily o něco míň.

Ski Team je bohužel aktuálně v nedohlednu, ale ten zase tak moc nepoužívám (zákon schválnosti říká, že s nikým jiným nebudu v nejbližší době lítat).

Kromě nadcházející nemírné konzumace šampaňského lektvaru můžu k check-inu pro první třídu (pokud bych k němu chodil), teoreticky si vybrat jakékoli místo v letadle v dané třídě (jo!), nárok na rádoby masáž před dálkovým letem z Londýna nebo JFK v dřevěnce (tam budu spíš potřebovat namazat zevnitř než zvenku), nárok na extra zavazadlo (pokud bych někdy nějaké měl) a to nejlepší nakonec: změny bonusových letenek bez poplatku (třikrát jo!).

Konečně svobodné cestování. Jen škoda, že se budou navyšovat ceny po Evropě z 30 liber na 35. Ale pořád je to pod cenou letištních poplatků, takže nemám co remcat. Ale mohl bych, že jo?